8 می 2024  
 ستاگیدیا  

ملی‌پوشان فوتسال از سوی کریکت‌بورد تقدیر شدند

ملی‌پوشان فوتسال از سوی کریکت‌بورد تقدیر شدند

فدراسیون فوتبال کشور با نشر خبرنامه‌ای در صفحه فیسبوک خویش، نوشته است که امروز کرکت بورد افغانستان فرزاد محمودی و امید قنبری ملی پوشان فوتسال کشور را که پس از اشتراک در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در تایلند و صعود به جام جهانی 2024 ازبکستان به کشور برگشته‌اند، مورد تشویق و تقدیر قرار داده است.

به نقل از خبرنامه، این مراسم با حضور نصیب خان رئیس اجرائیه کرکت بورد کشور، حشمت‌الله شهیدی کاپیتان تیم ملی کرکت افغانستان در بازی‌های یک‌روزه و تست و نیز ابراهیم زدران معاون کاپیتان تیم ملی کرکت کشور در مسابقات بیست آوره، برگزار گردید.

درین مراسم، حافظ احمدجان زدران، معاون فنی و مسلکی ریاست تربیتی و ورزش و فدراسیون فوتبال افغانستان، از تقدیر و تشویق بازیکنان تیم ملی فوتسال کشور از سوی هیئت رهبری کرکت بورد ابراز سپاس و امتنان کرده و گفته است که ریاست تربیت بدنی و اداره ورزش افغانستان، همواره حامی و همکاری ورزش‌کاران افغانستان است.

تیم ملی فوتسال افغانستان با درخشش کم‌نظیری که درین اواخر به نمایش گذاشته است، برای نخستین‌بار به جام ملت‌های آسیا راه یافت، برای اولین بار به مرحله حذفی این رقابت‌ها صعود کرد و با صعود به جام جهانی 2024، روند تاریخ‌سازی اش را تکمیل کرد.

این تیم به‌گونه بی‌پیشینه مورد استقبال و تشویق شهروندان افغانستان قرار گرفت و حتی تحسین ورزش‌کاران و مربیان خارجی را نیز برانگیخت.

در حال حاضر، میلیون‌ها شهروند افغانستانی منتظر آغاز جام جهانی هستند تا تیم شان را برای نخستین‌بار در کنار بزرگان جهان و تیم‌های نام‌آور و پرافتخار در فوتسال ببینند و شاهد درخشش دوباره شیران خراسان باشند.