26 مارس 2024  
 ستاگیدیا  

شیران خراسان، هند را در خانه‌اش مغلوب کردند

شیران خراسان، هند را در خانه‌اش مغلوب کردند

تیم ملی فوتبال افغانستان، در یک بازی حساس، در مسابقات مقدماتی راه‌یابی به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، تیم ملی فوتبال هند را با نتیجه دو بر یک شکست داد.

این مسابقه امروز سه شنبه، در ورزشگاه اندراگاندی در هند برگزار گردید و در آن ملی‌پوشان فوتبال کشور، موفق شدند، در یک رقابت جالب و دیدنی هند را از پیش رو بردارند.

درین دیدار، نخست تیم ملی فوتبال هند از روی نقطه پنالتی به گول دست یافت، اما در ادامه و در دقیقه هفتاد بازی، رحمت اکبری با شوت از راه دور، دروازه هند را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه هشتاد و هشت بازی، شریف محمدی ملی دیگر ملی پوش فوتبال کشور، از روی نقطه پنالتی گول دیگری را برای افغانستان به ثمر رساند و در نهایت بازی با نتیجه دو بر یک و با پیروزی شیران خراسان به پایان رسید.

در حال حاضر، افغانستان با چهار امتیاز بالاتر از کویت و بعد از قطر در رده دوم گروه خویش قرار گرفته است و امیدوار است که با کسب امتیاز در دیدارهای بعدی، به دور بعدی مسابقات مقدماتی جام جهانی نیز راه یابد.

قرار است تیم ملی فوتبال افغانستان در ادامه رقابت‌ها، به تاریخ ششم ماه جون در برابر قطر و به تاریخ یازدهم جون در برابر کویت به زمین برود.