3 آگوست 2023  
 جعفرعلی خوارزمی  

اینترمیامی با جادوی مسی به سومین پیروزی پیاپی رسید

اینترمیامی با جادوی مسی به سومین پیروزی پیاپی رسید

باشگاه فوتبال اینترمیامی، صبح امروز پنج‌شنبه بار دیگر با درخشش لیونل مسی فوق ستاره‌ی آرژانتینی خود موفق شد حریفش را از پیش‌رو بردارد.

به گزارش رسانه‌های ورزشی، اینترمیامی در مرحله‌ی یک‌شانزدهم رقابت‌های «لیگزکاپ» به مصاف اورلاندوسیتی رفت و با نتیجه‌ی ۳ بر ۱ برابر این تیم پیروز شد و به مرحله‌ی بعدی صعود کرد.

مسی در این دیدار در ترکیب اصلی اینترمیامی به میدان رفت و خیلی زود توانایی و هنر بی‌نظیرش را به رخ کشید و توانست در دقیقه‌ی هفتم، روی پاس گل رابرت تیلور با یک ضربه تماشایی دروازه حریف را باز کند.

بازی در دقیقه‌ی ۱۷ به تساوی کشیده شد و نیمه‌ی نخست با همین نتیجه به پایان رسید. در ابتدای نیمه‌ی دوم و در دقیقه‌ی ۵۱ بود که جوزف مارتینز از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کرد تا اینترمیامی باز هم از حریف پیش بیفتد.

در دقیقه‌ی ۷۲، بار دیگر مسی با یک ضربه‌ی تماشایی برای بار دوم گل‌زنی کرد و بدین ترتیب تیمش ۳ بر ۱ پیروز شد.

اینترمیامی با این پیروزی راهی مرحله بعدی این رقابت‌ها شد و توانست اورلاندوسیتی را با درخشش تماشایی ستاره آرژانتینی‌اش از دور مسابقات «لیگزکاپ» حذف کند.

مسی با این دو گل موفق شد رکورد پنج‌گل زده و یک پاس گل در تنها سه بازی با پیراهن اینترمیامی را به نام خودش ثبت کند تا کارهای جادویی‌اش ادامه یابد.